KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 9144074
*
nr 914 4074
Färgetsningar
2 st, Frankrike, Le Lever & La Promenade du Matin, motivet: 37 x 27
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 september 2014
kl 19:24:40
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/9 12:39:17
1
150 kr
25/9 07:07:17
2
Vinnande bud
28/9 10:38:41
1
250 kr
28/9 16:29:26
2
justering av budtak
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar europa frankrike fransk franska franskt färgetsningar grafik
-
9122 Färgetsningar
3 st, Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:04
-
9379 Färgetsningar
4 st, Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerade..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:24
*
Färgetsningar
nr 914 4074
Färgetsningar
2 st, Frankrike, Le Lever & La Promenade du Matin, motivet: 37 x 27
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 september 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
23/9 12:39:17 | 1 | 150 kr |
25/9 07:07:17 | 2 | Vinnande bud |
28/9 10:38:41 | 1 | 250 kr |
28/9 16:29:26 | 2 | justering av budtak |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar europa frankrike fransk franska franskt färgetsningar grafik
-
9122 Färgetsningar
3 st, Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:04 -
9379 Färgetsningar
4 st, Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerade..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:24